Open Sauna Night 2018 w Parku Wodnym Koszalin

iplywamy 10:51

Open Sauna Night 2018 w Parku Wodnym Koszalin

sauna night koszalin

Park Wodny Koszalin zaprasza w sobotę 29 września od godziny 19.00 do 22.00 wszystkich miłośników saunowania i nie tylko na niezapomniany wieczór Open Sauna Night 2018. Z okazji kolejnej edycji Park Wodny Koszalin przygotował specjalnie dla Was wyjątkowe rytuały zapachowe i płatne ceremonie peelingowe. Wydarzenie odbędzie się równocześnie w wielu ośrodkach saunowych w całej Europie, a jego główną ideą jest promocja kultury saunowania.

Wieczór 29 września w Saunarium Parku Wodnego Koszalin zapowiada się niezwykle ciekawie. W godzinach od 19.00 do 22.00 zaplanowano program specjalnych rytuałów zapachowych, prowadzonych przez naszych profesjonalnych sauna mistrzów przy oprawie muzycznej i wizualnej. Podczas wieczoru nasi sauna mistrzowie dzięki użyciu naturalnych olejków aromatycznych sprawą, że pobyt w saunie stanie się jeszcze bardziej pobudzającą zmysły chwilą odpoczynku, odprężenia i relaksu. Miłośników saunowania, jak i tych którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z saunowaniem zapraszamy o godzinie 19.30 i 20:30 na płatne ceremonie peelingowe.

Open Sauna Night to jedyne takie wydarzenie w roku gwarantujące niezapomniane wrażenia, udaną zabawę oraz porządną dawkę pozytywnej energii. Wejście w cenie biletu wstępu lub karnetu upoważniającego do korzystania ze Strefy saun.

HARMONOGRAM SPECJALNYCH RYTUAŁÓW SAUNOWYCH:

Rytuały zapachowe 19.00, 20.00, 21.00

Płatne ceremonie peelingowe 19.30, 20.30

Źródło: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście − 13 =