Park Wodny Koszalin zaprasza na Polski Dzień Sauny

iplywamy 07:51

Park Wodny Koszalin zaprasza na Polski Dzień Sauny

Park Wodny Koszalin zaprasza na Polski Dzień Sauny

Jak zdrowo i poprawnie korzystać z sauny – o tym będzie można dowiedzieć się już jutro, w Parku Wodnym Koszalin podczas specjalnej ceremonii, przygotowanej z okazji przypadającego 10 maja Polskiego Dnia Sauny.

Park Wodny Koszalin zaprasza na Polski Dzień Sauny

We wtorek, 10 maja, przypada Polski Dzień Sauny. Z tej okazji największe ośrodki saunowe w kraju przygotowały wiele ciekawych atrakcji. Do świętowania przyłącza się również Park Wodny Koszalin. W tym dniu, w godzinach pracy aquaparku, w Saunarium będzie można skorzystać ze specjalnych rytuałów. Dla miłośników wypoczynku w saunach przygotowano zabiegi kosmetyczne z użyciem dobroczynnie działającego na skórę peelingu.

Rytuały poprowadzą Saunamistrzowie, którzy będą też udzielać informacji w kwestiach dotyczących poprawnego i zdrowego saunowania oraz odpowiadać na pytania zainteresowanych. Dodatkowo w barze Strefy Saun będzie można spróbować zdrowych przekąsek w postaci świeżych owoców i pysznych soków.

Świętowanie rozpocznie się o godz. 18.00 dwoma różnymi rytuałami odbywającymi się równolegle: „Majowym Wieczorem” (sauna wewnętrzna) i „Czasem relaksu” (sauna zewnętrzna). Specjalnie dla pań przygotowano ceremonię pod jakże zachęcającą nazwą „Być jak Wenus”. Tego dnia nie zapomniano również o panach. Dla nich odbędzie się rytuał „Być jak Mars”. Co ważne, chętne osoby będą mogły skorzystać z każdej z atrakcji, ponieważ ceremonie prowadzone będą naprzemiennie.

Tak bogaty program z pewnością przyciągnie wielu fanów wypoczynku w Saunarium. Być może będzie miłą zachętą dla tych, którzy takiego relaksu jeszcze nie zakosztowali.

Ze wszystkich tych atrakcji można skorzystać na podstawie karnetów lub zakupionego dowolnego biletu upoważniającego do korzystania z Saunarium.

Harmonogram ceremonii:

Sauna do rytuałów:

18.00 Majowy Wieczór

19.00 Czas Relaksu

20.00 Być jak Wenus

21.00 Być jak Mars

Sauna zewnętrzna:

18.00 Czas relaksu

19.00 Majowy wieczór

20.00 Być jak Mars

21.00 Być jak Wenus

Więcej informacji na www.aquapark.koszalin.pl lub na FB.

***

Autor tekstu: Justyna Korzeniak, Adventure Media
Zdjęcia: Park Wodny Koszalin

***

Park Wodny Koszalin to najnowocześniejszy aquapark na Pomorzu, który do użytku został oddany 30 lipca 2015 r. Obiekt, wyposażony w szereg atrakcji wodnych, strefę saun, dwie siłownie, zewnętrzny plac zabaw i część gastronomiczną, mieści się w Koszalinie, przy ul. Rolnej 14. Administratorem obiektu jest Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o.

W strefie rekreacyjnej Parku Wodnego znajduje się sześć basenów, z których dwa umiejscowione są na zewnątrz, a jeden czynny jest przez cały rok. Park posiada sześć zjeżdżalni, najdłuższa z nich, Anakonda, ma aż 176 m długości. W wewnętrznej strefie rekreacji znajdziemy m. in. baseny: sportowy, do nauki pływania, dla dzieci, a także rwącą rzekę, sztuczną falę i wiele innych atrakcji. W części rekreacyjnej można korzystać z leżanek basenowych, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów oraz zjeżdżalni wodnych. Strefa saun to szczególne miejsce w aquaparku, bogata różnorodność saun i łaźni spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestorem jest Miasto Koszalin. Budowa Parku Wodnego Koszalin dofinansowana została z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Programu Regionalnego Narodowa Strategia Spójności.

Źródło: materiały prasowe Adventure Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć + 14 =