Dlaczego warto zainwestować w basen firmy Intex?

iplywamy 10:36

Dlaczego warto zainwestować w basen firmy Intex?

basenintex3

Stojąc przed wyborem basenu ogrodowego, musimy wziąć pod uwagę wszystkie “za” i “przeciw”. Nasza decyzja musi dotyczyć zarówno wielkości, jak i rodzaju sprzętu wodnego. Nie da się ukryć, że niezwykle ważna jest także marka. Jedną z najczęściej poszukiwanych firm, zajmujących się produkcją basenów jest Intex. Intex działa na rynku wiele lat i wypuszcza wyłącznie sprawdzone i solidne produkty. Z tego tekstu dowiesz się, dlaczego warto zainwestować w baseny Intex.

Kilka słów o marce Intex

Marka Intex zajmuje się produkcją basenów od wielu lat. W asortymencie firmy znajdziemy także inne dmuchane produkty przeznaczone do zabawy i rozrywki, a nawet gadżety do wędkowania. Warto dodać, produkty firmy Intex są dostępne na całym świecie. Co więcej, te produkty cieszą się naprawdę bardzo dużym powodzeniem wśród konsumentów.

Wysokiej jakości materiały

Nie da się ukryć, że to, co najbardziej wyróżnia baseny Intex na rynku to materiały najwyższej jakości. W przypadku tego typu produktów możemy być pewni, że poszycie zostało wykonane z naprawdę najwyższej jakości winylu. To właśnie dlatego, te modele, w porównaniu do basenów konkurencji, są tak wytrzymałe, że potrafią służyć przez co najmniej kilka sezonów. Warto zauważyć, że są one także odporne na działanie promieni słonecznych. W przypadku dużych basenów producent stosuje poszycie z aż trzech warstw grubego winylu. Warstwy są ze sobą bardzo dobrze połączone poprzez klejenie i prasowanie. Do produktów stelażowych producent wykorzystuje stalowe wsporniki, które są dodatkowo galwanizowane. Nie da się ukryć, że to kolejny atut przemawiający na plus za decyzją o zakupie basenu tej marki.

Zróżnicowana i bogata oferta

Kolejną niezwykle ważną zaletą jest fakt, że firma Intex charakteryzuje się bardzo szeroką ofertą basenów – sprawdź. Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych takich jak DobreBaseny.pl znajdziemy modele dmuchane, rozporowe, a także stelażowe. Warto dodać, że w każdej z powyższych kategorii mamy do wyboru co najmniej kilka rozmiarów. Dzięki temu bez problemu dopasujemy basen do swoich wymagań oraz wolnej przestrzeni w ogrodzie. Szeroki wybór basenów sprawia, że mamy możliwość wyboru produktu o cenie, która nie zrujnuje naszego portfela.

Profesjonalne akcesoria dodatkowe

Mnogość wysokiej jakości basenów to jedno. Okazuje się jednak, że niezwykle ważnym plusem tego typu produktów jest fakt, że możemy dokupić do nich ogromną ilości przydatnych akcesoriów. W ofercie producenta znajdziemy nie tylko drabinki basenowe i skimmery, lecz także zestawy do czyszczenia oraz pojemniki na chemię. Oprócz standardowych pomp do wody znajdziemy także specjalne urządzenia do chlorowania, a nawet ozonowania. Warto dodać, że jest to jedyna oferta tego typu produktów na rynku, która z pewnością pozwoli nam utrzymać wodę w idealnej czystości.

Produkty Intex to aktualnie najlepsze baseny ogrodowe, które możemy znaleźć na rynku. Dlatego warto wydać trochę więcej gotówki i zainwestować w wysokiej jakości modele. Warto jednak pamiętać o tym, aby sprawdzić, czy wybrany przez nas zestaw posiada niezbędne akcesoria do konserwacji. Jeśli ich zabraknie, należy zaopatrzyć się w produkty tej samej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 − dziesięć =