Wieczór Piękna i Relaksu w Parku Wodnym Koszalin

iplywamy 08:19

Wieczór Piękna i Relaksu w Parku Wodnym Koszalin

Wieczór Piękna i Relaksu w Parku Wodnym Koszalin

Relaks, doskonała atmosfera i zabiegi kosmetyczne, tak w wielkim skrócie opisać można wspaniałe wydarzenie, które przygotował specjalnie dla pań Park Wodny Koszalin. Mowa o Wieczorze Piękna i Relaksu, który odbędzie się 16 listopada w Strefie Saun koszalińskiego aquaparku. Serdecznie zapraszamy wszystkie panie, które pragną spędzić niesamowity czas otulone wspaniałą atmosferą.

Wieczór Piękna i Relaksu w Parku Wodnym Koszalin

Zabiegi kosmetyczne, bicze szkockie oraz rytuały saunowe to jedynie namiastka atrakcji, które przygotował Park Wodny Koszalin dla pań. W środę, 16 listopada, w koszalińskim aquaparku odbędzie się Wieczór Piękna i Relaksu, czyli coś co kobiety lubią najbardziej.

Tego niesamowitego wieczoru odbędą się m.in. niezwykle relaksujące i pobudzające zmysły rytuały saunowe, o kuszących nazwach – Czekoladowa Rozkosz, Herbaciany Ogród oraz Wieczorny Relaks. – W intymnej atmosferze, pomiędzy dedykowanymi seansami saunowymi będzie można skorzystać m.in. z relaksacyjnego masażu ciała, pielęgnacyjnych zabiegów na twarz i dłonie oraz biczy szkockich. Ponadto będzie możliwość zapoznania się z możliwościami nowości w naszym obiekcie, a mianowicie z nowoczesną kapsułą kosmetyczną Neogi Flamingo – powiedziała Danuta Kaźmierczak z Działu Marketingu Zarządu Obiektów Sportowych Sp. z o.o. W tym kontekście warto także przypomnieć, że od niedawna do szerokiego wachlarza atrakcji koszalińskiego aquaparku dołączyła jeszcze jedna – „Małe Spa”, w którym można skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych przeprowadzanych właśnie w nowoczesnej kapsule kosmetycznej Neoqi Flamingo. Działania, które oferowane są w tym miejscu, zaspokoją potrzeby osób pragnących odprężenia i relaksu. Pozwolą przy tym odmłodzić ciało i poprawić stan skóry. Dzięki połączeniu sauny parowej oraz promieni podczerwonych, aromaterapii, masażu wibracyjnego i koloroterapii można uzyskać zaskakujące rezultaty.

Nie są to jednak wszystkie atrakcje, które odbędą się tego wieczoru. W trakcie wydarzenia, będzie można skorzystać ze specjalistycznych porad konsultantek partnerów Parku Wodnego Koszalin, czyli firmy ProBeauty, dermaArt, Centrum Rekreacji Forma, Naturhouse oraz Yasumi. Co więcej, panie biorące udział w wieczorze, poczęstowane zostaną specjalnym i zdrowym menu, w którym znajdą się świeże soki, owoce oraz przekąski warzywne.

Aby wziąć udział w tym pełnym piękna wydarzeniu, wystarczy zakupić 3 – godzinny bilet w cenie 45 zł, który dostępny jest od 7 listopada w kasach Parku Wodnego Koszalin.

Serdecznie zapraszamy!

* * *
Autor tekstu: MAGDALENA MATUSIK / ADVENTURE MEDIA

Zdjęcie: Grafika Park Wodny Koszalin
* * *

Park Wodny Koszalin to najnowocześniejszy aquapark na Pomorzu, który do użytku został oddany 30 lipca 2015 r. Obiekt, wyposażony w szereg atrakcji wodnych, strefę saun, dwie siłownie, zewnętrzny plac zabaw i część gastronomiczną, mieści się w Koszalinie, przy ul. Rolnej 14. Administratorem obiektu jest Zarząd Obiektów Sportowych Sp. z o.o.

W strefie rekreacyjnej Parku Wodnego znajduje się sześć basenów, z których dwa umiejscowione są na zewnątrz, a jeden czynny jest przez cały rok. Park posiada sześć zjeżdżalni, najdłuższa z nich, Anakonda, ma aż 176 m długości. W wewnętrznej strefie rekreacji znajdziemy m. in. baseny: sportowy, do nauki pływania, dla dzieci, a także rwącą rzekę, sztuczną falę i wiele innych atrakcji. W części rekreacyjnej można korzystać z leżanek basenowych, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów oraz zjeżdżalni wodnych. Strefa saun to szczególne miejsce w aquaparku, bogata różnorodność saun i łaźni spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestorem jest Miasto Koszalin. Budowa Parku Wodnego Koszalin dofinansowana została z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Programu Regionalnego Narodowa Strategia Spójności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + 2 =