Relaks i intymna atmosfera na samoobsługowym łóżku Aquai

iplywamy 07:25

Relaks i intymna atmosfera na samoobsługowym łóżku Aquai

park-wodny-koszalin-lozko-aquai

Jesteś zmęczony po intensywnym wysiłku fizycznym czy przeciążony po pracy? A może nadmiar stresu powoduje, że potrzebujesz odrobinę relaksu i rozluźnienia? To nic trudnego! Strefa spa w Parku Wodnym Koszalin ma w swojej ofercie masaż na łóżku wodnym Aquai, dzięki któremu odzyskasz radość życia i zniwelujesz dokuczliwość wielu nieprzyjemnych dolegliwości.

 Relaks i intymna atmosfera na samoobsługowym łóżku Aquai

Każdy z nas marzy o zniwelowaniu nadmiaru stresu czy bólu po intensywnym wysiłku fizycznym. Aquai jest idealnym narzędziem do relaksacji i rehabilitacji. Masaż na samoobsługowym łóżku wodnym Aquai jest zabiegiem bezpiecznym, dzięki któremu odzyskasz radość życia i zniwelujesz dokuczliwość wielu nieprzyjemnych schorzeń. Połączenie masażu, ciepła i wody pozwala na osiągnięcie satysfakcjonujących rezultatów. Działa relaksująco, odprężająco i rozluźniająco. Suchy masaż wodny wpływa również na pobudzenie do pracy układu krwionośnego i limfatycznego. Przyspiesza wchłanianie obrzęków, zwiększa ruchomość stawów (podnosi elastyczność i wytrzymałość więzadeł). Masaż odcinka szyjnego, grzbietu i odcinka lędźwiowo-krzyżowego korzystnie wpływa na funkcjonowanie kończyn górnych i dolnych. Natomiast delikatny masaż mięśni pleców korzystnie wpływa na ośrodkowy układ nerwowy. Wartością dodaną masażu jest relaks i świetne samopoczucie dzięki osiągniętym efektom.

Koszt 20 minutowego masażu na samoobsługowym łóżku Aquai wynosi 20 zł. Przez ten czas tylko i wyłącznie od Ciebie zależy, która część ciała zostanie poddana zabiegowi. W łatwy sposób można zaprogramować 6 niezależnie pracujących stref dla lepszych efektów masażu. Odpowiednio, masaż całego ciała dla głębokiej relaksacji, ramion dla ulgi w bólach karku, uda i łydek w schorzeniach układu narządu ruchu.

JAK WYGLĄDA MASAŻ NA ŁÓŻKU WODNYM AQUAI?

Masaż wykonywany za pomocą Aquai to wodny masaż na sucho, który może być zarówno jednostronny jak i obustronny. Wodne dysze przemieszczają się okrężnymi ruchami, uderzając w wewnętrzną powierzchnię kauczukowej maty. Innowacyjny system niezależnie pracujących dysz pozwala na masaż różnych obszarów ciała (od stóp do głowy), z wykorzystaniem zróżnicowanego ciśnienia wody. Na łóżku Aquai mamy możliwość wybrania masażu okrężnego, równoległego, limfatycznego, punktowego, wygładzającego, wibracyjnego lub pulsacyjnego. Warto podkreślić, że łóżko Aquai jest samoobsługowe, dzięki czemu korzystamy z niego w bardzo intymnej atmosferze.

Masaż na łóżku Aquai nie jest wskazany osobom, w przypadku występowania zmian skórnych, chorób nowotworowych, osteoporozy w stadium rozwiniętym i ciąży (szczególnie w pierwszym i ostatnim trymestrze). Nadciśnienie tętnicze, żylaki, ostre objawy chorobowe przy zespołach bólowych kręgosłupa czy rwy ramiennej także są przeciwskazaniami do stosowania masażu na łóżku wodnym.

 Źródło: Park Wodny Koszalin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście − dwa =